Zdá se, že herní průmysl se chystá opět vstoupit do renesance filmových a televizních adaptací a to rovnou s hrou, která by mohla znamenat natočení klasického běčkového akčňáku. Ano řeč je o Just Cause.

Filmovou adaptaci má mít na svědomí scénárista filmu John Wick, Derek Kolstad, který je považován za velmi talentovaného a právě John Wick má být důkazem jeho schopnosti vyprávět příběh. Co však provede se sérií Just Cause na filmovém plátně se můžeme zatím jen domnívat, ale hra samotná dává tušit, že by se mohlo jednat o klasický Hollywoodský akční film tipu Rambo, Comando a další.

Film bude produkovat Robert Kulzer z Constantin Films a Adrian Askarieh z Prime Universe Films, kde oba již v minulosti pracovali na filmech podle videoher. Kulzer produkoval Resident Evil a Askarieh produkoval filmovou adaptaci Hitmana. I když o kvalitách těchto filmů můžeme vést dlouhou debatu, tak alespoň ukazují, že oba mají zkušenosti s přenesením hry na velké plátno.

Přečti si  Uncharted 4: A Thief's End si stáhlo a zahrálo přes 37 milionů hráčů

Zajímavé je, že tato zpráva přichází pouhý den poté, co společnost Sony oznámila vznik PlayStation Productions, která bude produkovat filmy založené na populárních herních sériích PlayStationu. Zde již několik let čekáme na filmovou adaptaci herní série Uncharted, krá se několikrát přepisovala a měnila svého režiséra.

Jak se díváte na filmové adaptace her vy a kolik z nich je podle vás dobrých?

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno