Analytická zpráva o hře tvrdí, že se předobjednávkám Cyberpunku 2077 ve srovnání s jinými hrami v obdobných dobách před vydáním tolik nedaří.

Ačkoli mnoho lidí považuje Cyberpunk 2077 za nejočekávanější titul letošního podzimu, tak jeho předobjednávky poklesly a nesplňují očekávání studia CD Projekt RED.

Ačkoliv studio neúnavně pracuje na každém detailu a aspektu hry včetně pravidelného představování novinek pomocí Night City Wire, uvádí analytická firma M Science, že čísla Cyberpunku 2077 nejsou tam, kde by je někteří mohli očekávat. Jejich nejnovější zpráva přinesla několik překvapivých informací o předobjednávkách Cyberpunku 2077. 

Zpráva uvádí, že Cyberpunk 2077 zaostává o 31% za Red Dead Redemption 2 ve srovnatelném období před vydáním. I když to nemusí být zcela férové ​​srovnání vzhledem k tomu, jak masivně populární  RDR2 bylo a je, hlavní herní studia jako CDPR mají pravděpodobně vysoké cíle, nehledě na fakt, že studio uvedlo, že chce se Cyberpunkem 2077 dosáhnout kvalit RDR2

Zpráva však poznamenává, že se očekává, že počet předobjednávek začne růst s blížícím se datem vydání, takže stále existuje naděje, že Cyberpunk 2077 naplní očekávání vývojářů. Hře by mohlo uškodit nedávné odhalení o povinném 6denním pracovním týdnu, který muselo studio před vydáním zavést, aby hra byla na listopad řádně připravena. Ovšem s tím se potýkali i vývojáři v Rockstar Games a hře to nakonec nijak neuškodilo. 

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S 19. listopadu.

4 KOMENTÁŘE

  1. Kolem téhle hry je už léta takový hype, že lidi po všech těch ústupcích ze strany CD zbystřili. Hodně slibovaných věci ze hry odstranili, hw požadavky jsou minimálně podezřelé, i když má údajně dojít ještě k jejich aktualizaci. Já osobně si taky počkám…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno