Zatímco Battlefield 1 slavil velký prodejní úspěch, tak nadcházející Battlefield V u hráčů zřejmě nevyvolává stejnou míru vzrušení.

Jak uvedla Sarah Needleman z Wall Street Journal , analytici Cowen Group společně se zástupci EA říkají, že předběžné objednávky hry Battlefield V jsou slabé. Analytici se shodují na tom, že Red Dead Redemtion 2 i Call of Duty: Black Ops 4 porazí Battlefield V z pohledu předběžných objednávek a sílí tak obava, že by Battlefield V mohl postihnout podobný osud jako Titanfall 2. 

Ovšem analytici z Cowe Group nejsou jedinými, kteří si to myslí, s podobným tvrzením přišli také analytici z Piper Jaffray, kteří si myslí, že Battlefield V v podzimní prodejní soutěži příliš neuspěje.

Přečti si  Přichází PlayStation Days of Play 2021

Těmto spekulacím také přispívá oznámený Söderlundův odchod z EA, který byl do jisté míry vnímán jako jedna z hlavních osob stojící za úspěchem série Battlefield a jeho odchod by mohl být značně citelný.

Samozřejmě to zatím nemusí nic znamenat, především s ohledem na to, že zatím probíhají jen PC alfa testy. Uvidíme jak s předběžnými objednávkami zahýbe veřejná beta.

Battlefield V vychází na PC, PS4 a Xbox One 19. října.

10 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno