Destiny 2 dostane příští týden příliv nového obsahu a to znamená, že dostaneme trochu víc příběhu i  Spoilerů, které jsou před námi!

Díky blížícímu se příchodu nové kořisti příštím týden, v podobě Leviathan Raidu s Prestige obtížností, má databáze Ishtar Collective, která vychází z API Destiny 2, hromadu nových detailů o příběhu.

Z vláken na Redditu tak vyplývá, že Calus má, nebo minimálně předstírá, velmi odlišný pohled na Ghaula, než jste mohli očekávat. Calus, který přilétá do našeho systému a vyzývá nás, abychom před ním stanuli v Leviathan Raidu , je císařem Kabalů. Ghaul, který se narodil jako albín, byl z vyhnanství vyzdvižen konsulem, aby svrhl císaře a dokázal se dostat k moci tím, že bojoval jako gladiátor a to tak, až se stal Calusovým blízkým přítelem a poradcem. Samozřejmě se nakonek vzbouřil i se svou fanaticky loajální Red Legion a vydal se usurpovat sílu Travelera. Mezi tím Calus plul vesmírem tak dlouho až se nakonec stal fascinován něčím tajemným co zatím známe jako Abyss (propast).

Přečti si  Animovaný trailer k Watch Dogs: Legion představuje Minino příběhové pozadí

destiny_2_ghaul_2

Dopis od Caluse hovoří o hlubokém přátelství mezi dvěma vůdci Cabalů a naznačuje, že smíření mezi oběma z nich bylo možné a žádoucí. Zda je to skutečně pravda, je diskutabilní, Calusova poselství Red Legions na Nessusu namalovala obraz diktátorského vůdce, který rychle soudil a odsoudil.

Kabalská říše je těžce inspirována historií římské říše a její podvodnou a manipulativní politikou, která je součástí celé této scény.

Ale kromě toho, že nám dali pohled na to, jak Calus a Ghaul spolupracovali v minulosti, dopis také hovoří o bezprostředním ohrožení veškeré existence – té, v kterou Calus věří, ta musí čelit jako jednotná fronta. Mluví o vytváření aliancí s “menšími druhy”, aby společně bojovali proti hrozbě. Je konečným cílem Kaluse sjednotit Kabaly a lidstvo proti Abyssu – nebo její služby proti něčemu jinému? Mohla by hrozba na obzoru být Savathun, sestra Oryxe, která řídí Vex Mind a má se za to, že nějakým způsobem převzala vedení Takenů, aniž by sama porazila Oryxe, jak to nařizuje Hive’s Sword Logic? Je tato hrozba jedna a ta samá s Abyss?

Přečti si  Vývojáři Returnal žádají hráče, aby vypnuli automatické aktualizace PS5, protože by mohlo dojít ke ztrátě postupu

Získáme odpovědi v DLCc Osiris, které očekávané v prosinci? Dozvíme se konečně více o tom, jak Osiris, Eris Morn a Mara Sov spolupracovali v boji proti Oryxovi a souvisejícím hrozbám?

Výsledek obrázku pro eris morn

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno