Guardiani napříč platformami spojte se v jedinečném playlistu Vanguard Striků.

Když byla sezóna Destiny 2 spuštěna pro Destiny 2, někteří hráči zjistili, že crossplatform byl na okamžik spuštěn, ale Bungie jej velmi rychle vypl. Studio však nedávno odhalilo plány na přidání cross play v sezóně 15. Aby bylo pro fanoušky vše řádně připraveno, tak studio ohlásilo cross-beta test na 25. – 27. května.

To znamená, že hráči na PlayStationu, Xboxu, PC a Stadii se budou moci konečně společně postavit temnotě. I když bude beta verze otevřena všem hráčům, je omezena na jedinečný playlist Vanguard Striků. Hráči dále nemohou pozvat přátele, aby se k nim připojili, nebo vytvořit fireteam. Dokončením tří Sriků v tomto seznamu skladeb získáte jedinečný emblém “Stars Crossed.”

Přečti si  Bungie rozeslalo influencerům zabývajícím se Destiny 2 zajímavý dárek s možnou tajnou zprávou

Destiny 2 je aktuálně k dispozici pro Xbox One, PS4, Xbox Series X / S, PS5, PC a Google Stadia, takže by mělo být zajímavé sledovat, jak tato beta ovlivní celkový počet testujících hráčů.  Season of the Splicer by měla skončit 24. srpna, takže je pravděpodobné, že sezóna 15 – a cross play – dorazí v září. O dalších podrobnostech vás budeme informovat.

Destiny 2 je nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno