Bethesda opravdu chce vědět, jestli strávíte spoustu času výrobou dokonalé vesmírné lodi, než vyrazíte na cestu do prázdna.

O víkendu se na webu Bethesda.net objevila nová karta „zpětná vazba“, která pokládá spoustu otázek o vašich herních návycích, druhu her, které se vám líbí, o tom, jak často stránky navštěvujete, a o tom, zda se věnujete vytváření fanouškovskému umění. To také klade otázku, která se zdá být velmi relevantní pro nadcházející vesmírně RPG Starfield, na kterém aktuálně Bethesda pracuje.

Otázka se konkrétně ptá, nakolik pro vás platí následující prohlášení: „Strávím spoustu času vytvářením své postavy, domova nebo vesmírných lodí.“ Téměř všechny hry Bethesdy vám umožňují přizpůsobit vaši postavu před začátkem hraní a většina z nich má také nějaké přizpůsobení domácí základny. Ale editor kosmické lodi? Jedinou hrou, Bethesdy tak zůstává Starfield, což podle všeho naznačuje, že ve hře bude existovat nějaký druh vesmírné lodi.

Přečti si  Recenze: Alex Kidd in Miracle World DX -

Ostatně tuto informaci jsme získali již loni v listopadu s několika uniklými snímky. Byl to jen model, takže se nedá říct, jaké části lodi by bylo možné přizpůsobit, ale rozhodně měla segmenty, které to na první pohled umožňovaly.

O Starfieldu zatím víme, že nabídne zážitek pro jednoho hráče, procedurálně generovanou mapu, která je větší než Skyrim i Fallout 76 a pohánět ji bude zcela nový herní engine Bethesdy.

Co se vydání týče, tak Starfield by mohl dorazit nejdříve na konci tohoto roku, ale dle Jasona Schreiera je více pravděpodobné, že hra vyjde až v roce 2022.

Starfiled je nyní ve vývoji pro Xbox Series X / S a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno