Zdá se, že dataminer objevil soubory, které potvrzují různé detaily příběhu pro první rozšíření tohoto akčního RPG.

Techland plánuje podporovat Dying Light 2 Stay Human v nadcházejících letech, a i když to bude samozřejmě zahrnovat časté menší aktualizace a malé poklesy obsahu, budou tu a tam vycházet i větší rozšíření pro akční RPG s otevřeným světem. Očekává se, že první z nich bude spuštěno letos v září, a zdá se, že unikly některé detaily týkající se hry a příběhu právě pro toto rozšíření.

YouTuber Bub, dataminer, který se do hry ponořil po jejím nejnovějším patchi a našel soubory, které odhalily dosud nevídané detaily o rozšíření. Klíčovým poznatkem je, že DLC bude řízeno příběhem a bude zjevně s motivem gladiátorů. Budova opery je zjevně klíčovou novou lokací v rozšíření a poslouží také jako aréna pro gladiátorské boje.

Přečti si  Call of Duty: Modern Warfare 2 – Gunsmith 2.0 a Vault System podrobně popsány v novém videu

Narativní detaily se objevily díky animovaným storyboardům, které jsou součástí toho, co je dataminováno, což zdá se naznačuje, že rozsah DLC bude značný. Dosud bylo zjevně objeveno přes 2000 dialogů, dva různé konce, nové modely, animace a mnoho dalšího. Úplné podrobnosti můžete získat ve videu níže.

Zdá se, že to odpovídá hrubým detailům, které Techland odhalil v předchozích měsících. Vývojář již dříve uvedl, že rozšíření se příliš nevzdálí od Villedoru, což je prostředí základní hry, a že jeho příběh bude zasazen „mimo“ události základní hry.

Dying Light 2 Stay Human  je k dispozici na PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One a PC a připravuje se také cloudová verze Switch. Nedávná zpráva vrhla světlo na růst, který si společnost Techland po úspěchu své nejnovější hry užívá – více o tom zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno