Společnost Sony přišla s oznámením další vlny bezplatných titulů pro předplatitele PlayStation Plus Essential, která tentokrát zaujme řadu hráčů.

Od 2. července si mohou předplatitelé služby nárokovat Borderlands 3, NHL 24 a Among Us. Všechny tři tituly lze hrát na PS4 a PS5, přičemž si je mohou nárokovat i předplatitelé variant Extra a Premium.

Borderlands 3 je čtvrtým titulem v sérii looter stříleček od Gearboxu, která obsahuje čtyři nové lovce trezorů, z nichž každý má tři stromy dovedností, které umožňují kombinovat schopnosti. K dnešnímu dni se jí prodalo přes 18 milionů kopií a navzdory problémům s příběhem získala pozitivní odezvu na svou hratelnost.

NHL 24 přidává nové funkce, jako je výfukový motor, a zároveň přepracovává své pohyby Total Control Skill Moves a Vision Passing. Nabízí také multiplatformní hru a HUT Moments v Ultimate Teamu. Mezi námi je, no, stále mezi námi, ale nedávno dostal tři nové role – Noisemaker, Phantom a Tracker.

Přečti si  Star Wars Outlaws představuje v novém gameplay videu stealth, boj na lodi a další prvky

Among Us je online multiplayerová sociální a dedukční hra vyvinutá a publikovaná americkým herním studiem InnerSloth. Byla vydána 15. června 2018. Hra se odehrává v prostředí s vesmírnou tematikou, kde každý z hráčů převezme jednu ze dvou rolí.

Za zmínku také stojí členové PlayStation Plus si mohou 16. července vyzvednout Genshin Impact PlayStation Plus Pack, který obsahuje 160 Primogemů, čtyři Fragile Resin, 20 Hero’s Wit, 30 Mystic Enhancement Orders a 150 000 Mora.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno