PS4 bude podporovat Cross-Play ve všech hrách
Domů » Hry » Novinky » PS4 bude podporovat Cross-Play ve všech hrách

PS4 bude podporovat Cross-Play ve všech hrách

3.10.2019
Publikoval:

Cross-Play „beta“ pro PlayStation 4, ve které společnost Sony umožnila implementaci cross-play pouze hrstce vybraných her, je oficiálně ukončena.

Podpora funkčnosti cross-play postupuje na PS4 vpřed , což znamená, že jakékoli studio, které má zájem o cross-play u své hry, by nyní mělo mít povolení Sony k implementaci. Vzhledem k tomu, že společnost Sony dříve uvedla, že cross-play je otevřen všem vývojářům, je třeba ještě přesně vidět, jak se proces změnil – pokud vůbec.

Zprávy pocházejí z rozhovoru s  generálním ředitelem Sony Interactive Entertainment Jimem Ryanem  o PlayStation Now a budoucnosti cloudových služeb. Zprávy o cross-play a jeho tiché potvrzení, bylo nevyhnutelným krokem, vzhledem k tomu, jak je tato funkce nyní žádána a to i od samotných hráčů na PS4.

Přečtěte si  Death Stranding obdrželo patch 1.05, ten zatím nepřidává foto režim

Navíc neimplementování cross-play do systémů PlayStation by mohlo znamenat jisté riziko, zejména s příchodem PS5, i proto dělá Jim Ryan co může, aby toto riziko minimalizoval.

V současné době mají na PS4 cross-play následující tituly: Dauntless, Fortnite, Paladins, Realm Royale, Rocket League a Smite. Cross-play bude podporovat i nadcházející Call of Duty: Modern Warfare. A více než dvě desítky dalších her mají omezený cross-play mezi PS4 a PC.

A co vy, jste fanoušky cross-play nebo ne?

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Zaklínač 3 a dalších 47 her bylo oznámeno pro Xbox Game Pass
8 komentářů
 1. Profilový obrázek
  • Profilový obrázek
 2. Profilový obrázek
  • Profilový obrázek
  • Profilový obrázek
  • Profilový obrázek
  • Profilový obrázek
Další doporučené příspěvky
 
Nový patent ukazuje podobu ovladače pro PlayStation 5

Patent, který si nechala společnost Sony Interactive Entertainment potvrdit, nám...