S detaily o příchodu free-to-play hitu Genshin Impact na PS5 se podělil technický ředitel studia miHoYo Zhenzhong Yi. Na co se hráči na konzolích nové generace mohou těšit?

S verzí 1.5 se na PlayStation 5 Genshin dočká podpory 4K rozlišení, vylepšených textur a díky novému SSD i rychlejším načítacím časům. Potěší i podpora ovladače DualSense. Tento plánovaný update ovšem nepotěší jen hráče na PS5, ale i celou komunitu okolo Genshin Impact. Nabídne totiž mnoho nového obsahu a rozšíření funkcí, které do hry přišly s verzí 1.4.

Ve hře se dočasně odemknou všemožné EXP bonusy, slevy a narazíte i na nová NPC a bosse. S novými nepřáteli se budete moci popasovat i s pomocí dvou nových hratelných postav, Eula a Yanfei.

Přečti si  Biomutant předvádí zajímavý boj a průzkum v otevřeném světě

Eula, Captain of the Knights of Favonius Reconnaissance Company, je 5ti hvězdičkový charakter s Cryo Vision. Cryo damage působí i pomocí malého meče, který vás bude pronásledovat po určitý interval, aby pak explodoval pro ještě větší poškození nepřátel.

Yanfei se narodila během mírového období jako napůl člověk, napůl beast. Věnovala svůj život studiu práv a pomáhá svým klientům vypořádat se s různými patáliemi. Jedná se o 4 hvězdičkový Pyro charakter

Jeden z doposud největších updatů do hry dorazí 28. dubna.

Kompletní příspěvek vývojářů naleznete na PlayStation Blogu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno