Pitchford zůstane generálním ředitelem mateřské společnosti, ale nyní se zaměří na film a televizi jako prezident nového studia.

Přestože Gearbox za ta léta udělal spoustu věcí, nejvíce se proslavil franšízou Borderlands. Série má tři hlavní díly, z nichž všechny byly úspěšné, a řadu spin-offů s tím nejnovějším, který přijde příští rok v podobě Tiny Tina’s Wonderlands. Franšíza se dostane také do dalších médií, protože filmová adaptace se blíží. Zdá se také, že jeden z nejvýznamnějších mužů stojící za sérií změní svou roli.

Randy Pitchford z Gearbox Software nyní odstoupí z pozice prezidenta, jak uvádí IGN a  sám Pitchford to potvrzuje prostřednictvím Twitteru. Neopustí však společnost jako celek a zůstane generálním ředitelem mateřské společnosti Gearbox Entertainment. Místo toho se zaměří na nově vytvořená studia Gearbox Studios, která se budou zabývat filmem a televizí, kde bude také fungovat jako prezident. Na místo Pitchforda nastoupí Steve Jones, který byl technologickým ředitelem společnosti Gearbox Software.

V tuto chvíli film Borderlands nemá žádný pevný termín vydání, ale Tiny Tina Wonderlands vychází 25. března 2022 pro PlayStation 5, Playstation 4, Xbox série X / S, Xbox One a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno