Insomniac Games odhaluje jméno tajemné Lombax dívky, o které se dosud vedli spekulace.

Insomniac slíbil aktualizaci ke své nadcházející hře Ratchet a Clank: Rift Apart a ta přichází právě nyní. Záhadná Lombax dívka, která se objevila v debutovém traileru hry, je již nějakou dobu velkým otazníkem a nejnovější herní trailer této akční plošinovky o ní poskytuje některé klíčové podrobnosti. Jmenuje se Rivet a je odbojářkou v jiné dimenzi bojující proti císaři Nefariousovi.

Jak asi správně tušíte, tak se jedná o hratelnou postavu a spousta jejích dovedností se představuje právě v traileru, kde se nám představují také některé zajímavé bojové a traverzové mechaniky a také některé nové zbraně. Trailer nám také ukazuje několik míst, včetně, kombinace nových alternativních verzí míst, které se v této hře vracejí. Jedna nová oblast je v aktualizaci PlayStation Blogu pojmenována Nefarious City, zatímco trailer také krátce ukazuje alternativní záběry známých míst, jako jsou Sargasso a Torren IV.

Přečti si  Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Kromě toho Insomniac také odhalil konkrétních 5 sad armorů, které budou k dispozici v Deluxe edici. Samozřejmě to budou čistě kosmetické skiny, použitelné (pravděpodobně) s Ratchetem i Rivet. Patří mezi ně obleky Imperial, Scavenger, Rebel, Hacker a Android. Podívejte se na ně níže.

Ratchet and Clank: Rift Apart  vychází exkluzivně pro PS5 11. června.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno