Trayarch je tím kdo začal se Zombies v sérii Cal of Duty, tento milovaný režim se v průběhu let vcelku slušně vyvíjel a to napříč různými herními vývojáři, kteří na sérii CoD pracovali.

VŠUDE JSME UŽ JEDNOU BYLI

Zombies Chronicles pro CoD Black Ops 3 vycházející na PlayStation 4, nabízí celkem 8 předělaných map od World at War přes Black Ops 2 až po Black Ops 3. Je to největší Zombie sbírka pro hráčské veterány i nováčky a zároveň jedinečná příležitost osvěžit si kořeny této série.

Chronicles má pevně stanovení základy v podobě výběru map, které zahrnují menší mapy jako World at War Nacht der Untoten, ale také složitější mapy jako Ascension Black Ops.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

ZÁBAVA PRO KAŽDÉHO

Zombies Chronicles nabízí zábavu opravdu všem. Nováčkům v Zombies sérii dává jedinečnou možnost zdokonalovat se na jednodušších mapách a pokud jste vyrostli na mapách od Treyarchu, pak věřte, že minimálně jedna z vašich oblíbených map se tu určitě také najde. Všechny mapy nyní nabízí mnohem lepší zážitek, díky výraznému technickému vylepšení jako skřípějící zvuky a drobné světelní efekty. To vše přispělo k celkovému vylepšení pocitů, které nyní při hraní máte.

NA ZBRANÍCH SE BOHUŽEL ŠETŘILO

Co se zbraní týče, ty jsou potom v Chronicles zastoupeny hlavně zbraněmi z Black Ops 3 a dělají velmi malý rozdíl v tom, jakou strategii na Zombie zvolíte. Je velmi příjemné do hry naskočit s Kudou, která téměř dominovala klasickému  multi-playeru v Black Ops 3, Ray Gun je samozřejmě také velmi uspokojující a pálení Zobies velmi efektivní. Ale jinak je arsenál spíše zklamáním.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Zmobies Chronicles má velmi dobře namixované mapy, jejichž upgrade byl tvořen s velkým důrazem na detail, jejichž největší síla spočívá v osvětlovacím a zvukovém vylepšení. Novější funkce potom dodávají hře vcelku svěží nádech a fandové posedlí touto Zombie sérií budou opravdu nadšeni.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno