Existuje mnoho nejasností ohledně toho, jaký druh hry Redfall ve skutečnosti je, protože se zpočátku zdálo, že jde o druh Left 4 Dead s upíří tematikou, ale vývojáři Arkane Studios trvají na tom, že je to ve skutečnosti spíše Far Cry nebo Borderlands.

No, během prvního Xbox a Bethesda Developer Direct, jsme dostali pohled na šťavnatější kousek otevřeného světa hry Redfall, který poskytl jasnější představu o tom, o čem hra je. Také jsme dostali potvrzení, že, hra bude spuštěna v květnu.

Nové video od vývojáře skutečně potvrzuje atmosféru ve stylu Far-Cry, protože budete zbavovat mapu upírů sektor po sektoru tím, že osvobodíte úkryt a porazíte upíří bosse. Záběry také poskytují pohled na hlavní příběhové mise, vedlejší mise, které lze řešit mnoha způsoby. Níže se můžete sami podívat na nový gameplay z Redfall.

Přečti si  Warzone se prý s Black Ops 6 vrátí k původnímu systému lootování

„Ostrovní město Redfall, Massachusetts, je v obležení legií upírů, kteří zablokovali slunce a odřízli občany od vnějšího světa. Prozkoumejte otevřený svět a ponořte se do hluboké příběhové kampaně při odhalování záhady stojící“ za vzezřením upírů. Spojte se s hrstkou přeživších proti stvořením, která hrozí vykrvácením města.“

Redfall vychází na PC a Xbox Series X/S 2. května.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno