Final Fantasy 16 od společnosti Square Enix nedávno oslavilo první výročí a toto akční RPG je k dispozici i na PS5. Díky dvěma placeným DLC Echoes of the Fallen a The Rising Tide má za sebou docela dlouhou cestu a režisér Hiroshi Takai potvrdil, že vývojáři „usilovně pracují“ na PC verzi.

Dodal však: „Rádi bychom Final Fantasy 16 zpřístupnili ke hraní co největšímu počtu lidí, takže i na tu si dejte pozor.“ Mohlo by to znamenat potenciální vydání na Xboxu řady X/S (což producent Naoki Yoshida naznačil již dříve)? Možná vydání v rámci Game Passu, i když půjde jen o PC verzi? To ukáže čas, ale nebylo by to příliš od věci.

Přečti si  Dalším hrdinou Overwatch 2 je Juno, dorazí 20. srpna

Navzdory pozitivnímu přijetí kritiky prezident Square Enix Takashi Kiryu poznamenal, že prodeje titulu se po uvedení na trh zpomalily a nedosáhly cílů vydavatele. Vydání v Game Passu by mohlo pomoci získat zpět náklady na vývoj, a i když skutečná částka není známa, Yoshida byl překvapen, že Square Enix dovolil týmu „utratit tolik“. Zůstaňte naladěni na další aktualizace a mezitím se podívejte na naši recenzi základní hry.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno