Vzhledem k nedávným problémům, s nimiž se hra Helldivers 2 potýkala a potýká, se generální ředitel vývojářského studia Arrowhead Game Studios Johan Pilestedt obrátil na sociální síť X (dříve Twitter), aby potenciálním hráčům vzkázal, že by s koupí hry Helldivers 2 měli počkat, dokud hra nebude schopna plně podporovat svou hráčskou základnu.

Pokud nemáte peníze, pořiďte si ji později,“ řekl Pilestedt. „I když jsme vytvořili opravdu zábavnou hru, vyplatí se počkat, až budou kapacitu servery schopny plně zvládnout.

Pilestedt dále uvádí, že by mu zlomilo srdce, kdyby zjistil, že hráči, kteří si hru Helldivers 2 koupili za své těžce vydělané peníze, si ji nemohou zahrát kvůli frontám na serverech.

Toto je skutečně vzácný přístup a i my k tomu tak přistupujeme. I to je jeden z důvodů, proč zatím na našem webu není recenze hry, na které se pracuje, ale hra nám příliš neumožňuje řádně ji testovat.

Studio pracuje na odstranění co největšího počtu problémů, které Helldivers 2 trápí, a na tento týden přislíbilo aktualizaci, která opraví některé „nejzávažnější problémy“ hry. Hra Helldivers 2 je neuvěřitelně úspěšná, což vedlo studio k zavedení limitu 450 000 současně hrajících hráčů, aby se zabránilo nadměrnému zatížení serveru.

Na druhou stranu se zdá, že popularita hry nepolevuje – na Steamu dosáhla 400 000 současně hrajících hráčů, čímž předstihla jednu z nejhranějších her na této platformě Grand Theft Auto 5.

Hra Helldivers 2 je k dispozici na PC a PS5.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno