I když teprve tento týden vyšlo Rage 2, tak vedoucí id Software Tim Willits zní, jako by chtěl na začít pracovat na Rage 3 už zítra.

V rozhovoru s The Hollywood Reporter , režisér id Softwareu Tim Willits, byl dotázán na budoucí potenciál značky Rage a zda si od této značky něco do budoucna slibuje? Willits rychle odpověděl, že je to něco, co opravdu doufá, že se stane.

Milujeme tento zábavný svět, můžeme si v něm dělat co chceme. Jednou jsme dokonce mluvili o jízdě na obrovských švábech a myslím, že toto je hra, která by to bez problémů umožnila. Kolik znáte takových her, které by takovou diskusi vůbec umožňovaly? Je to bláznivá, zábavná, vzrušující série a doufám, že můžeme co nejdříve udělat třetí díl.

Přečti si  FIFA 21 dorazí do Xbox Game Pass pro PC a EA Play 6. května

Samozřejmě, pokud by se mělo třetí pokračování stát skutečností, potom by to záviselo na několika rozhodujících faktorech. Pro začátek by  Rage 2 pravděpodobně potřebovalo uspokojivá prodejní čísla, která by třetímu dílu otevřela vrátka. A pravděpodobně by hra potřebovala i o něco lepší hodnocení, která jsou v tuto chvíli dosti rozporuplná. 

I když na naší recenzi aktuálně pracujeme, tak již nyní víme, že zcela jistě bychom uvítali třetí díl, který by měl o něco více obsahu, méně chyb a lépe zpracovaný příběh.

Rage 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno