Ředitel společnosti stojící za Dweatgh Stranding údajně odešel z Kojima Productions.

Podle Video Games Chronicle Ken-Ichiro Imaizumi opustil společnost Kojima Productions. Důvody jeho odchodu nejsou známy.

Ken-Ichiro Imaizui byl ředitelem společnosti Kojima Productions a je jedním ze zakládajících členů studia. Společnost Kojima Productions byla založena Hideo Kojimou v roce 2005, ale v roce 2015 bylo studio obnoveno jako nezávislé studio spolu z veterány z Konami, včetně Ken-Ichiro Imaizui.

Zatímco v Konami, předtím pracoval na každém titulu Metal Gear Solid od Son’s of Liberty,  který byl uveden na trh v roce 2001. Je známý tím, že pracoval jako producent na titulech Metal Gear Solid, ale také měl na starosti počítačovou grafiku pro Castlevania: Symphony of the Night a pracoval na editaci cutscén a CGI designu Vandal Hearts.

Přečti si  Destiny 2: Season Of The Splicer - všechny nové a vracející se exotiky

Jeho poslední práce byla na pozici ředitele Kojima Productions a dohlížel na veškerou produkci titulu Death Stranding.

VGC uvádí, že důvod jeho odchodu není jasný, ale podle zdroje jde o neshody s ostatními řediteli společnosti Kojima Productions. VGC také poznamenává, že Ken-Ichiro Imaizui chyběl na světovém turné Death Stranding,  které se konalo před zahájením hry. Těsně před vydáním Death Stranding bylo odhaleno, že studio chce začít v budoucnu natáčet filmy. Nový směr studia je stále neznámý, ale brzy o tom jistě uslyšíme. 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno