Tvrdí se také, že kromě vydání remaku MGS3 může být součástí plánu Konami i opětovné vydání předchozích Metal Gear Solid.

V říjnu 2021 oznámil Andy Robinson z VGC zprávu, že Konami se spojilo se singapurskými Virtuos na vývoji nadstandardního remaku Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Nedávno na Twitteru sdílel stručnější podrobnosti o načasování spuštění hry.

Robinson říká, že Konami nyní plánuje spustit remake Metal Gear Solid 3 někdy v roce 2024. Zajímavé je, že tvrdí, že součástí plánu může být také opětovné vydání „nějakého druhu“ předchozích her Metal Gear Solid, což je něco jiného, než tvrdily minulé úniky.

Podle Robinsona plánovalo Konami letos na E3 oznámit své plány na oživení  Metal Gear Solid, i když vzhledem k nejistotě ohledně toho, zda E3 2023 vůbec bude pokračovat, se teprve uvidí, jak se tyto plány změní.

Přečti si  Vývojáři Stellar Blade oznamuje projekt Witches, spustí se někdy od roku 2027

Dříve bylo oznámeno, že společnost na E3 oznámí  remake Metal Gear Solid 3 a novou  Castlevanii.

Začátkem tohoto roku zkušený producent Konami Noriaki Okamura řekl, že společnost učiní „dlouho očekávaná“ oznámení někdy v roce 2023, což dále podněcuje spekulace, že některé z jejích milovaných spících IP by se mohly připravit, aby pokračovaly ve  stopách Silent Hill a vrátily se na výsluní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno