Krátce poté, co byla hra odstraněna z různých webů prodejců, Ubisoft potvrdil zpoždění prostřednictvím oficiálního prohlášení.

Chystaný remake Prince of Persia: The Sands of Time od Ubisoftu je v tuto chvíli ve vývoji poměrně dlouho a zpoždění prostě nepřestávají přicházet. Francouzský vydavatel již dříve uvedl, že remake Prince of Persia: The Sands of Time vyjde před dubnem 2023, i když se zdá, že se plány opět změnily.

Ubisoft nedávno hru vyřadil z několika maloobchodních webů, jako je GameStop a Amazon (které dříve přijímaly předobjednávky hry), což prakticky donutilo vývojáře potvrdit zpoždění oficiálně.

V prohlášení zaslaném několika médiím Ubisoft uvedl (prostřednictvím PC Gamer): „Jsme hrdí na práci, které dosáhli Ubisoft Pune a Ubisoft Mumbai, a Ubisoft Montreal bude těžit z jejich poznatků, protože nový tým bude v práci pokračovat. dodat skvělý remake. V důsledku toho již necílíme na vydání FY23 a hra byla odstraněna.

Ubisoft také uvedl, že ti, kteří chtějí zrušit své předobjednávky, tak mohou učinit kontaktováním příslušných prodejců, ale společnost zdůrazňuje, že vývoj projektu jde dál.

Pokud si hráči přejí zrušit svou předobjednávku, měli by kontaktovat svého prodejce,“ říká Ubisoft. “Budou informováni o projektu, jak bude vývoj pokračovat.”

Stalo se tak krátce poté , co projekt změnil vývojáře ze studií Ubisoft’s Pune a Mumbai na Ubisoft Montreal, což by zjevně mělo katastrofální dopad na termíny vývoje.

Zajímavé je, že Ubisoft údajně také usilovně pracuje na připravované 2.5D hře Prince of Persia, která je inspirována Ori.

Remake Prince of Persia: The Sands of Time je nyní ve vývoji pro konzole a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno