Pravděpodobně jste asi také byli překvapeni, když se objevily informace o tom, že Naugty Dog pracují na remaku The Last of Us.

Zejména s ohledem na fakt, jak dobře hra vypadá a hraje se i dnes a nehledě na to, že v roce 2014 dostala hra velmi vydařený Remaster, bylo mezi fanoušky obecně známo, že The Last of Us je hra, která ve skutečnosti nepotřebuje předělat. Koneckonců, je těžké být nadšený z remaku hry, která je méně než deset let stará – co od ní můžeme očekávat, kromě některých vizuálních vylepšení?

Zdá se, že to nebude tak jednoduché. Podle článku, který nedávno zveřejnil Game Reactor, nebude remake The Last of Us znamenat pouze zvýšení výkonu a lepší rozlišení. Kromě vizuálních upgradů bude mít remake údajně také vylepšení hry, která využije hardware PS5 a schopnější engine, který byl použit pro The Last of Us Part 2, a  přidá také nové herní funkce. Co si ale pod tím máme představit? To se pravděpodobně dozvíme až někdy příště.

Mezitím tvůrce a režisér Neil Druckmann také nedávno řekl, že příběhové obrysy pro The Last of Us Part 3 jsou již vymyšleny, ale bude ještě dlouho trvat, než všechny myšlenky správně uzrají a na hře se začne pracovat.

Přečti si  Indiana Jones od MachineGames je ve velmi, velmi rané fázi vývoje, tvrdí Bethesda

The Last of Us je nyní k dispozici pro PS3 a PS4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno