Rozhodli jsme se ponechat hru s kódovým označením Vanguard déle v současné fázi proof-of-concept a odložit výrazné rozšíření vývojového týmu až na rok 2023,“ říká CEO Tero Virtala.

Remedy Entertainment aktuálně pracuje na řadě her a přestože většina jeho nadcházejících projektů je druhem zážitků pro jednoho hráče, kterým bylo studio vždy známé, s volně hratelným PvPvE titulem s kódovým označením  Vanguard se také rozrůstá a experimentuje s novými nápady.

Doba vývoje této hry se však prodlužuje. Společnost Remedy Entertainment nedávno oznámila, že snižuje výhled tržeb a provozních výsledků na rok 2022, což je způsobeno tím, že Vanguard bude v předprodukční fázi déle, než bylo původně plánováno.

Generální ředitel Remedy Entertainment Tero Virtala ve svém prohlášení uvedl, že ponechání hry déle ve fázi proof-of-concept umožní týmu „navrhnout, připravit a otestovat klíčové prvky hry předtím, než se projekt přesune do fáze vývoje, kdy je potřeba větší tým.” Nyní se očekává , že Vanguard  vstoupí do plné výroby někdy v roce 2023.

Remedy v současné době pracuje na pěti herních titulech světové třídy a naše schopnost vyvíjet tyto hry je silnější než kdy jindy,“ říká Virtala. S naším přechodem na provozní model s více projekty jsme se naučili, že je lepší udržet naše herní projekty v rané vývojové fázi po delší dobu než v minulosti. Výhodou toho je, že velikost vývojového týmu a tím i provozní náklady zůstávají nižší a týmům to dává čas, který potřebují k návrhu, přípravě a testování klíčových prvků hry, než se projekt přesune do fáze vývoje, kdy je větší tým vyžadován.

„Rozhodli jsme se ponechat hru s kódovým označením Vanguard déle v současné fázi proof-of-concept a odložit významné rozšíření vývojářského týmu až na rok 2023. To posune příjmy z roku 2022 na rok 2023, což znamená, že očekáváme náš rok 2022 ses tejnými příjmy, jako ten předchozí.

Přečti si  V GTA 6 bychom měli skutečně hrát za ženu a vydání hry cílí na termín od dubna 2023 do března 2024

Další velkou hrou, která se od Remedy Entertainment očekává, je Alan Wake 2 , která má vyjít někdy v roce 2023, ale studio má v přípravě také spoustu dalších, včetně pokračování Controlspinoffu Control pro více hráčů s kódovým označením Condor a Remake Max Payne 1 2.

Pět projektů společnosti Remedy je ve výrobě ve čtyřech vývojových týmech. V listopadu 2021 developer také otevřel nové studio ve švédském Stockholmu .

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno