Čekání na další informace o Resident Evil Village brzy skončí. 

Už je to dlouho, co jsme dostali nějaké nové informace o Resident Evil Village. Hra byla oznámena v červnu jako součást PS5 eventu The Future of Gaming, spolu s dalšími velkými tituly, včetně Horizon Forbidden West a Spider-Man: Miles Morales. Ale od té doby jsme se moc nových informací nedozvěděli.

To se však brzy změní. Společnost Capcom, potvrdila, že bude sdílet více informací o hře na letošní Tokijské herní show. Tato událost, která se letos připojí k mnoha dalším a bude probíhat online. Show startuje již 23. září, prezentace Resident Evil Village se koná v poslední den výstavy, tedy 27. září.

Capcom také potvrdil, že jejich show bude vysílána na Twitch prostřednictvím jejich kanálu CapcomUSA. I když bude vysílán v japonštině, potvrdili, že bude zajištěno tlumočení do angličtiny.  Mezi další hry potvrzené pro akci Capcom’s Tokyo Game Show patří Street Fighter V Champion Edition

Resident Evil Village bude přímým pokračováním Resident Evil 7 a bude druhou hrou v řadě, která bude z pohledu první osoby. 

Resident Evil Village je nyní ve vývoji pro PC, PS5 a XSX, přičemž vydání je plánováno na rok 2021.

Přečti si  Ratchet and Clank: Rift Apart vám na PS5 zabere 42 GB

 

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno