Vývojáři Star Wars Jedi: Fallen Order by chtěli vytvořit více her než jen nástupce Calova příběhu.

Respawn má zájem na pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order. Po úspěchu akčního dobrodružství mohl příběh Cal Kestis pokračovat. Vývoj není oficiálně potvrzen, ale je tu velká pravděpodobnost, že se tak stane, alespoň podle rozhovoru z GamesRadaru. 

Prohlášení pochází od strategického ředitele Respawnu Charlieho Housera. Ten v rozhovoru pro GamesRadar byl dotázán , zda se vývojáři zajímali o pokračování příběhu Fallen Order. Jeho odpověď byla jasná: „Ano“.

Byl to skvělý zážitek, nový tým, který se na této hře v Respawnu setkal se naučil hodně, v závislosti na reakcích hráčů a jak si asi každý myslí, tak bychom rádi pokračovali v podobných herních zážitcích.

Přečti si  DIRT 5 dnes dostává Cross-Platform Multiplayer jako free update

Úspěšný start zvyšuje pravděpodobnost pokračování

Negativní zpětné vazby se studio nemusí vůbec obávat. Jak bylo nedávno oznámeno, Fallen Order v současné době překonává nejeden rekord, pokud jde o prodeje. A i společnost Disney byla s tímto výsledkem velmi spokojena.

Kritici a fanoušci jsou také velmi spokojeni s Calovým dobrodružstvím, takže pokud jde o reakce nemělo by v tomto ohledu pokračování nic bránit.

Vydavatel Electronic Arts zatím oznámil, že se vyvíjí další hra Star Wars. Podrobnosti o tom jaká však neexistují a jeho termín vydání je prozatím plánován na rok 2023.

Star Wars Jedi: Fallen Order je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

7 KOMENTÁŘE

  1. Hra to je dobra ale chtělo by to něčeho víc. Zhruba ve tři čtvrtině jsem se už těšil na konec, jelikož přeci jen to skákání a jen příběh, sbírání nějakého ponca je na dnešní dobu málo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno