Respawn nezapoměl na Titanfall 3, ale Apex Legends je nyní důležitější
Domů » Hry » Novinky » Respawn nezapoměl na Titanfall 3, ale Apex Legends je nyní důležitější

Respawn nezapoměl na Titanfall 3, ale Apex Legends je nyní důležitější

31.10.2019
Publikoval:

Společnost EA hovořila během své čtvrtletní finanční zprávy také o hře Titanfall 3, na kterou fanoušci série stále čekají.

Vydavatel Electronic Arts poskytl v této čtvrtletní zprávě určitý náhled do budoucnosti svých vlastních značek. Patří sem Titanfall 3 , na který mnozí fanoušci netrpělivě čekají. EA ovšem sdělilo dobrou i špatnou zprávu: Titanfall 3 by mohl vyjít, ale musíte chvíli počkat.

Konkrétně EA Executive Blake Jorgensen uvedl: “Rádi bychom nechali tým zaměřený na Apex Legends, nemůžu vám říct, jestli a kdy Titanfall 3 vyjde, ale rozhodně na něj nezapomínáme.”

Respawn Entertainment má nyní plné ruce práce, příští týden vydává Star Wars Jedi: Fallen Order a stále pracuje a vylepšuje Apex Legends, který nedávno dosáhl hranice 70 miliónů hráčů.

To je samozřejmě relativní, protože není známo kolik hráčů přesně je aktivních Kromě toho je Apex zdarma, a proto je také vyzkoušen mnoha uživateli. Není divu, že EA má velké plány na rok 2020 s Apex Legends. Čtvrtletní zpráva ji již popisuje jako svou „základní franšízu“. Kromě pravidelných událostí a nového obsahu je plánováno také mobilní vydání. Kromě toho se plánuje vydání pro „nové konzole“ a je také pravděpodobné, že se v budoucnu objeví verze pro Nintendo Switch.

 

Přečtěte si  Spekulace: The Legend of Zelda Breath Of The Wild 2 by měla vyjít v roce 2020

 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Přes 10 minut dlouhý Story Trailer na Yakuza: Like a Dragon

Sega dnes zveřejnilo přes deset minut dlouhý trailer z nového...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů