Společnost EA hovořila během své čtvrtletní finanční zprávy také o hře Titanfall 3, na kterou fanoušci série stále čekají.

Vydavatel Electronic Arts poskytl v této čtvrtletní zprávě určitý náhled do budoucnosti svých vlastních značek. Patří sem Titanfall 3 , na který mnozí fanoušci netrpělivě čekají. EA ovšem sdělilo dobrou i špatnou zprávu: Titanfall 3 by mohl vyjít, ale musíte chvíli počkat.

Konkrétně EA Executive Blake Jorgensen uvedl: “Rádi bychom nechali tým zaměřený na Apex Legends, nemůžu vám říct, jestli a kdy Titanfall 3 vyjde, ale rozhodně na něj nezapomínáme.”

Respawn Entertainment má nyní plné ruce práce, příští týden vydává Star Wars Jedi: Fallen Order a stále pracuje a vylepšuje Apex Legends, který nedávno dosáhl hranice 70 miliónů hráčů.

To je samozřejmě relativní, protože není známo kolik hráčů přesně je aktivních Kromě toho je Apex zdarma, a proto je také vyzkoušen mnoha uživateli. Není divu, že EA má velké plány na rok 2020 s Apex Legends. Čtvrtletní zpráva ji již popisuje jako svou „základní franšízu“. Kromě pravidelných událostí a nového obsahu je plánováno také mobilní vydání. Kromě toho se plánuje vydání pro „nové konzole“ a je také pravděpodobné, že se v budoucnu objeví verze pro Nintendo Switch.

 

Přečti si  Přichází PlayStation Days of Play 2021

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno