Některé věci se bohužel nezmění ani když se budete snažit sebevíc. Podobně jako každé ráno vyjde slunce na oblohu, tak budou unikat i některé maloobchodní kopie velmi očekávaných AAA titulů.

Mezi ně, bohužel pro samotný titul, patří velmi očekávaná PlayStation 4 exkluzivita God of War. Není to zdaleka poprvé, co se něco takového stalo. Mezi známé případy patří například God of War 3, Heavy Rain a mnoho dalších. Na internetu je již záplava fotografií kopií této hry, se kterými se chlubí její nový majitelé nejen na Redditu.

Následující obrázky pocházejí od uživatele Redditu jménem kemar7856, který se s nimi neváhal pochlubit jako jeden z prvních. Jak je na obrázcích vidět, tak hra vyžaduje vcelku hodně místa na disku a to celých 50 GB, což dává zapravdu předchozím spekulacím o tom, že hra přesáhne 45 GB.

Přečti si  SteelSeries odhaluje aplikaci Moments

Vzhledem k těmto informacím je jasné, že se může internet velmi brzy zaplavit nejrůznějšími spoilery a videi, která vám mohou zkazit vlastní herní zážitek. Pokud si chcete hru užít sami, doporučujeme se vyhýbat všem možným neoficiálním videím a článkům.

Zatím není známo, zda hra nebude obsahovat tzv. Day 1 patch, který umožní titul hrát.

God of War vychází 20. dubna exkluzivně na PlayStation 4.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno