Nebyl dlouho vidět a fanoušci se obávali, jak velká ve hře bude jeho role. Nebojte se, Joel je nesmírně důležitý pro The Last of Us Part 2.

Jednou z největších a nejdůležitějších otázek, se kterými se fanoušci TLOU v posledních letech potýkali, je role Joela v pokračování této kultovní hry. Populární protagonista z prvního dílu byl zaznamenán jen v první upoutávce a následně o něm nebyla po dlouhou dobu jediná zmínka. Až nyní v nejnovějším traileru odhalujícím datum vydání byl Joel opravdu pořádně vidět.

Joel je a zůstane důležitým pro The Las of Us

Po velkém odhalení promluvil režisér Neil Druckmann a odhalil jakou roli bude Joel v druhém dílu hrát. A jak se zdá, tak to bude něco jiného než jen nějaká sekundární role, jak se mnozí domnívali.

Přečti si  Sony momentálně vyvíjí přes 25 PS5 exkluzivit

Říkám vám, že Joel hraje ve hře velmi důležitou roli.

Skutečnost, že Joel nebyl doposud v trailerech téměř viděn, není podle Druckmanna důvod že by v druhém díle slavil jen malý návrat a že se vše zaměřuje jen na Ellie. Ve skutečnosti to jen zdůraznilo, jak funguje dynamika a vztah dvou postav.

Jejich vztah je velmi napjatý, částečně proto, že už to jsou dospívající teenageři, a existuje mnoho věcí souvisejících s jejich vzájemnou historií – proto jste je často neviděli společně.

Po událostech z prvního dílu se Ellie usadila v Jacksonově osídlení. Našla si tam nové přátelé a v průběhu let se stali s Joelem trochu odlišní, ale v traileru je vidět, že pouto mezi nimi je stále silné, když to situace vyžaduje. Teorie fanoušků , že Joel zemřel a ve hře funguje jen jako strážný anděl Ellie je tak konečně vyvrácena.

Přečti si  DIRT 5 dnes dostává Cross-Platform Multiplayer jako free update

The Last of Us Part 2 vychází  21. února 2020 exkluzivně na PS4.

14 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno