Scénář pilotního dílu seriálu Zaklínač je již napsán a můžeme očekávat, že Geralt, Yenn, Triss, Ciri, Dandelion a postavy z knih se objeví v první sezóně.

Série knih Witcher od Andrzeje Sapkowskiho získává seriálovou adaptaci, na které pracuje společnost Netflix a v prosinci jsme se dozvěděli, že producentka a spisovatelka Lauren Hissrich bude tou, kdo bude v seriálu udávat Geraltův směr. Hissrich má za sebou již produkce seriálů Daredevil a Defenders právě pro společnost Netflix.

Díky nejnovějším příspěvkům na Twitteru můžeme informovat i o tom, že se v seriálu objeví řada známých postav jako Yennefer, Triss Merigold, Ciri, Jaskiera též známý pod jménem Dandelion, upíří přítel Regis, císař Emhyr var Emreis i Geraltům věrný oř Klepna. Seriál ovšem nabídne také postavy, které nebyli součástí her Zaklínač a vyskytují se pouze v knižních předlohách, mezi ně patří Cahir, Vilgefortz, Milva a Leo Bonhart.

“23. února jsem dokončila první návrh pilotního dílu, který má 78 stran, což je trochu dlouhé”

napsala Hissrich a také přiložila snímek obrazovky jak vypadají soubory v jejím počítači.

K samotnému natáčení však ještě vede vcelku dlouhá cesta, ovšem již nyní bychom se mohli ptát na to, kdo bude hrát Geralta?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno