Xbox dnes odstartoval netrpělivě očekávanou premiéru konzolí Xbox Series X a Xbox Series S, v jejímž rámci se výkonné, kompatibilní a atraktivní hraní nové generace dostane k hráčům na 40 trzích celého světa.

Zahájení prodeje konzolí Xbox Series X|S znamená začátek nové generace her, které se rychleji načítají, disponují vyšší frekvencí zobrazení, podporují Rychlé obnovení, technologii Inteligentního doručení a hardwarově akcelerovaný DirectX raytracing, obsahují pestřejší a dynamičtější světy a mnoho, mnoho dalšího. Na hráče už teď čeká dosud největší a nejrozmanitější nabídka her v rámci premiér Xboxu, konkrétně jde v Den D o více než 30 optimalizovaných her jako:

  • Gears 5
  • Gears Tactics
  • Destiny 2 Beyond Light
  • Assassin’s Creed Valhalla

Další informace o skvělých hrách, které pro Xbox Series X|S vyjdou ještě před koncem roku najdete v souvisejícím příspěvku na blogu Xbox Wire. Mezitím si vás dovolujeme pozvat ke sledování našeho globálního živého streamu na oslavu hraní dnes ve 20:00 SEČ na YouTube, Twitchi a platformě Facebook Gaming.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] STALKER 2 - Neexistují žádné plány pro PS5, Game Pass je jeden z důvodů Xbox exkluzivity

Xbox Series X je aktuálně v prodeji za 13 499 Kč a Xbox Series S 7999 Kč. Informace o dostupnosti konzolí vám poskytne váš lokální prodejce nebo Microsoft Store.

Počínaje dneškem mohou předplatitelé členství Xbox Game Pass Ultimate na konzolích začít využívat bez jakýchkoli dalších poplatků i knihovnu her EA Play.

Každodenní maraton zajímavých ukázek a rozhovorů (nejen) o nových Xboxech potrvá do příštího čtvrtka.

U příležitosti oficiálního zahájení prodeje nových konzolí Xbox Series X|S společnosti Microsoft dnes začíná desetidenní Online Festival, který bude probíhat každý den od úterý 10. 11. do čtvrtka 19. 11. vždy od 18:00 formou živého streamu na facebookové stránce xbox.cz a také na stránkách a sociálních sítích partnerů. Hlavním partnerem Online Festivalu je Alza. Cílem akce je představit Xbox Series X|S a seznámit diváky s knihovnou her Xbox Game Pass, která propojuje hraní mezi Xboxem, PC a mobilem.

Přečti si  STALKER 2 - Neexistují žádné plány pro PS5, Game Pass je jeden z důvodů Xbox exkluzivity

Ústředním bodem je však hráč jako člověk, který se chce bavit nejen hraním, ale také si plnit své sny. Proto Festival přivítá pestrou škálu hostů připravených lidem povědět o svém životě, cílech a úspěších, a přitom najít spojitost s hraním. Za všechny hosty můžeme uvést Ollie a Marka z Microsoftu, DJ Lucky Boye, Sterakdaryho, Chilli Tathuy nebo Deethanea a mnoho dalších. Akce bude tedy chtít diváky nejen pobavit, ale také jim přinést pozitivní poselství a motivaci k tomu, aby se svých snů nevzdávali. Celou akci můžete sledovat z pohodlí domova.

Na Facebooku xbox.cz budou každý den zveřejňovány podrobné informace o programu pro konkrétní den. Fanoušci zároveň mohou v komentářích pokládat dotazy, na které by chtěli slyšet hosty odpovídat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno