Přichází také nový mód přežití založený na vlnách nazvaný Riot a příběhové DLC, které hráče ponoří hlouběji do děsivých tajemství hry.

The Callisto Protocol, sci-fi survival horor od Striking Distance Studios, vychází příští týden a konečně byly odhaleny podrobnosti o jeho Season Passu. Součástí Digital Deluxe Edition je kolekce Outer Way Skin Collection, která obsahuje brnění Outer Way. Povstalecká skupina to dokázala v boji proti UJC.

Pak je tu Contagion Bundle, který přidává brutální nový režim s názvem Contagion s menším množstvím munice a zdraví, přizpůsobenou obtížnost a permadeath. Je tu také 13 nových animací smrti pro Jacoba a nové skiny v Watchtower Skin Collection.

Riot Bundle sleduje hráče, jak se pouštějí do nové části Black Iron a bojují s vlnami nepřátel v novém Riot režimu. Jak získáváte kredity, můžete upgradovat nebo vyrobit zbraně, abyste přežili déle. K dispozici je také 12 nových animací smrti pro nepřátele a kolekce Engineer Skin Collection. Konečně přichází také příběhové DLC, které zve hráče, aby se „Ponořili hlouběji do děsivých tajemství The Callisto Protocol. ” Očekávejte, že to vše vyjde v průběhu příštího roku jako součást podpory hry po spuštění.

Přečti si  Tomb Raider tým je nadšen, že příští rok ukáže, kam směřuje

Zatímco Digital Deluxe Edition stojí 60 $ na PC prostřednictvím Steamu a Epic Games Store, na PS5 a Xbox Series X/S se prodává za 90 $. Ten zahrnuje Contraband Pack a Retro Prisoner Skin spolu s přístupem k předchozím a aktuálním verzím hry.

The Callisto Protocol vychází 2. prosince pro PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno