Šéf Xboxu si zahrál první hry pro Project Scarlett
Domů » Hry » Novinky » Šéf Xboxu si zahrál první hry pro Project Scarlett

Šéf Xboxu si zahrál první hry pro Project Scarlett

11.9.2019
Publikoval:

Tento týden se generální ředitel Bungie Pete Parsons a vedoucí Xboxu Phil Spencer spojili v další Bungie Bounty v Destiny 2. Avšak místo toho, aby cílem bylo porazit tyto dva důležité muže v Cruciblu, jako tomu bylo dříve, ale tentokrát bylo cílem připojit se k nim během Heroic Striku.

První Destiny Bounty roku 3 byla umožněna díky Cross Save, který byl spuštěn před několika týdny. Pro tyto dva muže to bylo také první shledání od rozdělení Bungie a Microsoftu. Během streamu mluvil Spencer podrobně o své lásce k Destiny a Destiny 2. Je dobře zdokumentováno, že Destiny je jednou z nejoblíbenějších her Spencera a že v ní strávil stovky hodin. Ale nejzajímavějším příspěvkem bylo, když Spencer odhalil, že hrál první hry pro Xbox Project Scarlett.

Přečtěte si  PS4 exkluzivita MediEvil je ve stavu GOLD a objeví se včas na Halloween

Phil Spencer samozřejmě nemohl říct více o své zkušenosti s Project Scarlett mimo skutečnost, že hrál některé hry na konzoli Xbox nové generace. V tomto okamžiku je jedinou potvrzenou hrou Project Scarlett Halo: Infinite, ale předpokládá se, že Microsoft má pro konzoli ve vývoji řadu dalších titulů.

Jedním z pozitiv, které lze vzít z komentáře Spencera, je to, že Project Scarlett je již plně funkční a členové Xbox týmu na něm mohou hrát. Pro fanoušky Xboxu je alespoň dobré vědět, že společnost má v práci tituly, které jsou již na konzoli příští generace hratelné.

Přečtěte si  Dungeon v Destiny 2: Shadowkeep vezme hráče hluboko do měsíce

 

 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Borderlands 3 na čas nejvyhledávanějším termínem na Pornhubu

Pornhub velmi často odhaluje zajímavá čísla a statistiky jejich vyhledávače,...