Když společnost Microsoft oznámila velké změny ve svém podnikání s konzolí Xbox, všude se objevily zvěsti o možných hrách první strany pro jiné platformy než Xbox. Senua’s Saga: Hellblade 2 od Ninja Theory byla údajně jednou z nich, a přestože z ní nic nebylo, společnost údajně zvažuje vydání pro PS5, jak uvádí nová zpráva Toma Warrena z The Verge.

Warren však poznamenává: „Pokud k tomu někdy dojde, v tuto chvíli není jasné, zda by i to bylo považováno za úspěch.“ Pokud se nebude dařit, je třeba se zamyslet nad osudem Ninja Theory, zejména poté, co Microsoft zavřel Arkane Austin, Tango Gameworks a Alpha Dog Studios a zároveň složil Roundhouse Studios do týmu The Elder Scrolls Online. Určitě nepomůže ani to, že poslední titul Ninja Theory, Bleeding Edge, si vedl značně špatně a jeho podpora skončila necelý rok po uvedení na trh.

Přečti si  Call of Duty: Modern Warfare 3 dorazí do Game Passu 24. července

Senua’s Saga: Hellblade 2 vychází 21. května pro Xbox řady X/S a PC. Její marketingová kampaň před uvedením na trh bude zahájena tento týden. Společnost Ninja Theory rovněž pracuje na projektu: Mara, experimentální hororový titul odehrávající se na jednom místě a nabízející fotorealistické vizuální zpracování.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno