Natáčení televizního seriálu HBO The Last of US by mělo začít v Calgary 5. července a skončit 8. června 2022.

Ukázalo se, že natáčení netrpělivě očekávané televizního seriálu The Last of Us by mohlo začít v červenci.

Tyto informace byly odhaleny prostřednictvím seznamu nalezeného v Director’s Guild of Canada, o kterém poté informoval kanadský zpravodajský web CBC. Seznam odhaluje, že natáčení televizní show HBO The Last of Us má začít v Calgary 5. července a končí 8. června následujícího roku. Stejný web zmiňuje, že do Calgary již několik měsíců přicházejí „zvěsti o masivní produkci“.

Před nějakou dobou bylo oznámeno, že spolupředseda Naughty Dog Neil Druckmann a tvůrce úspěšné série Chernobyl Craig Mazin budou společně pracovat na tom, aby se Ellie a Joel vrátili v televizní adaptaci společnosti HBO. V rozhovoru pro BBC Radio 5 Mazin hovořil o potenciální zápletce a tvrdil, že show naváže na původní příběh. Tvrdí také, že televizní adaptace se může lišit od toho, co lidé očekávají, ale show bude i nadále sledovat události první hry.

V únoru tohoto roku bylo rovněž oznámeno, že Pedro Pascal a Bella Ramsey budou hrát v rolích Joela a Ellie. Pascal je známý svou hlavní rolí ve hře Mandaloriana a také rolí Oberyna Martella ve hře o trůny. Podobně je Bella Ramsey také známá svou rolí šlechtičny Lyanny Mormontové ve hře o trůny. V současné době jsou obsazeni pouze Joel a Ellie, další klíčové postavy jako Tommy a Marlene ještě nebyly potvrzeny.

Přečti si  Remake The Last of Us má údajně překlenout mezeru do dalšího projektu Naughty Dog

Pokud jde o herní sérii, víme, že Naughty Dog v současné době pracuje na samostatné hře pro více hráčů z vesmíru The Last of Us. Jakou formu by to mohlo mít, stále není známo, ale mnozí doufají v něco podobného režimu pro více hráčů Factions, který byl zahrnut v první hře. Je pravděpodobné, že o tajemné hře pro více hráčů Naughty Dog ještě někdy v tomto roce uslyšíme.

O vývoji natáčení seriálu The Last of Us vás budeme nadále informovat.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno