Bezplatné vydání hry Star Wars Battlefront 2 v obchodě Epic Games vede k řadě problémů se servery a nepříjemným chybovým hláškám.

Star Wars Battlefront 2 je od 14. ledna zdarma k dispozici v obchodě Epic Games Store, což vede titul k nové vlně problémů. Uživatelé obchodu Epic Games, kteří se pokoušejí hrát bezplatnou edici Star Wars Battlefront 2 Celebration Edition , kterou dostali, se setkávají s několika rozšířenými chybami. Při načítání do hry se objeví kód 623, který říká, že se hráč nemůže připojit k serverům Battlefront 2 . Kód 918 je podobně omezující, nicméně říká hráči, že jeho účet EA je omezen. Zdá se, že obě chyby jsou způsobeny významným nárůstem počtu hráčů.

Společnost Electronic Arts uznala přetrvávající problémy se Star Wars Battlefront 2 od doby, kdy byla hra zdarma vydána v obchodě Epic Games. Oficiální účet EA Help na Twitteru nedávno odeslal zprávu, která hráčům sdělila, že si je vědom chybových kódů 623 a 918, které mnoho hráčů vidělo. Reakcí EA bylo, že tým si je tohoto problému vědom a pracuje na něm.

EA přisoudila problémy se Star Wars Battlefront 2 omezením serveru. Konkrétně odkazoval na to, že servery nebyly schopny pojmout všechny nové hráče a že „rozšiřuje nové servery“, aby zvládly další zatížení. V následném tweetu společnost EA uvedla, že pokračuje v rozšiřování serverů. Později uvedla, že problémy s kapacitou serveru Star Wars Battlefront 2 byly vyřešeny.

Přečti si  Demo Resident Evil Village je od dnešního dne k dispozici na všech platformách

Od vlny 623 a 918 chyb se následně objevila další chyba 721, která hráčům sděluje, že se nepodařilo připojit k serverům EA a že online funkce nebudou k dispozici. Zatímco EA uvedla, že její problémy se servery byly vyřešeny, stále existuje mnoho hráčů Star Wars Battlefront 2, kteří mají problémy i nadále.

A podcenila, jak populární bude i po letech od vydání Star Wars Battlefront 2, když bude zdarma k dispozici na Epic Games Store. To však nepomůže hráčům, kteří měli problémy s přihlášením do hry.

Star Wars Battlefront 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno