Nový seznam pracovních míst v Cryteku naznačuje vznik nové AAA sandboxové FPS hry, což může být cokoli od remasteru Crysis po zcela nový titul.

Crytek najímá nové zaměstnance a zdá se, že studio se chystá pracovat na záhadném neznámém titulu. Podle nedávno zveřejněné nabídky práce hledá Crytek někoho, kdo by pracoval v domovském německém studiu ve Frankfurtu nad Mohanem na neohlášeném AAA titulu. Tato osoba by měla hlavní roli jako The Game Director a Lead Game Designer.

Kromě toho, že studio chce někoho, kdo má několikaleté zkušenosti s herním designem a dodal více jak 1 videohru (nejlépe FPS), hledá Crytek někoho, kdo má zkušenosti se „sandboxovými hrami“, které se opírají o průzkum a svobodu pohybu. Sandboxová střílečka z pohledu první osoby, by byla něco, co Crytek již léta potřebuje a fanoušci netrpělivě vyhlíží.

Přečti si  Far Cry 6, Rainbow Six Quarantine a The Division Heartland vyjdou před 31. březnem 2022

Zatím se o tom, co má Crytek v plánu můžeme jen dohadovat, ale začátkem roku se objevili spekulace o tom, že by studio mohlo vytvořit projekty jako: Crysis Next (A Crysis battle royale), Crysis-VR a další remastery původní série. Legitimita těchto informací dosud nebyla samozřejmě potvrzena a tak nezbývá než čekat s jakým oznámením studio v budoucnu přijde.

Celou situaci kolem Cryteku pro vás budeme i nadále sledovat. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno