Petice za přivedení Shaggyho známého ze série Scooby Doo do připravované bojové hry Mortal Kombat 11 nakonec upoutala pozornost Eda Boona, který projevil zájem o jeho realizaci.

Mortal Kombat je aktuálně stále ve vývoji a všichni víme, že do hry zavítá opět řada hostů, podobně jako tomu u předchozích dílů. Mortal Kombat XL zahrnoval Jasona Voorheese z pátku 13., Leatherface z Texas Massachusetts a mnoho dalších. A také proto jsou možnosti hostujících postav nadcházejícím díle téměř neomezené.

Jsou to pouze dva dny, co fanoušek hry odstartoval petici na Change.Org, která si kladla za cíl přivedení Shaggyho do MK11. Petice nečekaně zaznamenala obrovský zájem hráčů, což vedlo k tomu, že si ji všimlo také NetherRealm studio.

Přečti si  Zamíří Sunset Overdrive na konzole PlayStation?

Ed Boon následně sdílel obrázek Shaggyho, kterému září oči, což by mohl být potencionální konečný vzhled postavy ve hře, která by byla doplněna o brutální fatality.

Zajímavé je, že Matthew Lillard, který ve filmech skutečně hrál roli Shaggyho, také chválil nový duchovní vzhled této postavy.

Jsme velmi zvědaví, zda nakonec postavu ve hře, nebo jejích následných DLC skutečně uvidíme.

Mortal Kombat 11 vychází na PC, PS4 a Xbox One 23. dubna. Verze pro Switch vyjde o něco později.

 

 

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno