Sony se od uvedení Fortnite na Nintendo Switch stává terčem kritiky, kvůli blokování crossplay s PS4 i přenosem herních účtů třetích stran.

Nejvíce se tato situace dotýká právě hráčů hrajících Fortnite na PS4, kde jsou hráčské účty Epicu provázány s PSN účty, díky čemuž nemohou být využity na konzoli Switch. Hráči tak nemohou svůj účet využívat na obou konzolích, podobně jako je tomu v případě PC, či Xbox One.

Nyní se však k tomuto problému vyjádřil Shawn Layden, který uvedl, že věří, že Sony dokáže včas najít řešení tohoto problému. Ve svém krátkém prohlášení konkrétně uvedl:

Slyšíme to ze všech stran. Díváme se na mnoho možností. Problém se netýká jen jedné hry. Jsem přesvědčen, že brzy dospějeme k řešení, které bude chápáno a přijato naší herní komunitou a současně bude nadále podporovat naše podnikání.

Přečti si  Biomutant v nejnovějším traileru vzdává poctu Star Wars

Na druhou stranu společnost Sony nemá žádný podnět k tomu, aby z hlediska podnikání zaváděla cossplay. V současné době má společnost největší herní základnu na trhu, takže otevření platformy by nakonec mohlo způsobit více škody něž užitku. A hráči by tak mohli přijít o velmi jedinečné exkluzivní tituly, které Sony produkuje a které hráči na této platformě tolik milují.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno