Simpsonovi parodují v nejnovější epizodě League of Legends a DOTA 2
Domů » Filmy/Seriály » Simpsonovi parodují v nejnovější epizodě League of Legends a DOTA 2

Simpsonovi parodují v nejnovější epizodě League of Legends a DOTA 2

17.3.2019
Publikoval:

Během všech 30 sezón Simpsonů, což je mimochodem nejdéle běžící animovaný seriál v USA, se tvůrci inspirovali řadou aktuálních událostí pro jednotlivé epizody.

A jak se zdá, tak se tvůrci tentokrát rozhodli obrátit svou pozornost směrem k rostoucímu poli eSportů. a v nadcházející epizodě nazvané “E My Sports”, se Bart rozhodl vyzkoušet svůj skill a stát se hvězdou eSportu ve hře nazvané “Conflict of Enemies,” což je Simpson verze MOBA her jako League of Legends a DOTA 2. V této nadcházející 17. epizodě 30. série nakonec Bart začne vynikat na poli eSportu a Homer se ujme role vášnivého kouče.

Přečtěte si  Kvůli koronaviru odloženo i české Silent Hill

Podle eSports konzultanta Roda Breslau, zřejmě scénáristé Simpsonů konzultovali napsání této epizody s vývojáři League of Legends – Riot Games, aby vytvořili „přesné znázornění videoher“ v této nové epizodě.

Producent Simpsonů Al Jean sdílel tweet, který fanouškům nabídl rychlý pohled na rámec animace z epizody, kde je vidět Bart, Milhouse, Sophie , Nelson a Martin, jak spolu hrají “Conflict of Enemies”.

17. epizoda 30. sezóny nazvaná “E My Sports” se bude vysílat dnes, tedy 17. března na stanici FOX.

2 komentáře
  1. Profilový obrázek
    • Profilový obrázek
Další doporučené příspěvky
 
Nolan North nevěří, že Mark Wahlberg je vhodným hercem pro roli Sullyho ve filmu Uncharted

Nolan North nevěří, že obsazení Marka Wahlberga do role Sullyho...