Říkáte si, kde jsou ty časy, kdy vycházely SK8boardové série jako Tony Hawk´s Pro Skater, či Skate a proč již delší dobu není o hrách s tímto sportem slyšet?

Možná máme právě pro vás dobrou zprávu. Na Kickstarteru se chystá odstartovat svou kampaň na podporu vývoje skateboardové hry, jejíž pracovní název je zatím Project: Session, dlouholetý skateboardista Marc-andré HoudeCreā-ture Studios, ti za projektem stojí od již roku 2015, kdy do světa jen tak jakoby nic vypustili první teaser, který během prvních 14 dní zaznamenal přes 100.000 shlédnutí.

https://youtu.be/KKVtcg5uB94

Studio hru tvoří na Unreal Engine 4, který umožňuje realističtější navigaci na zemi, 100% fyziku skateboardu a mnoho dalších funkcí. Tvůrci si ze začátku kladli trochu odvážný až nereálný cíl vydat hru do konce roku 2016, ale vzhledem k financím a velikosti projektu, který má hráčům nabídnout jeden z nejrealističtějších skateboardových simulátorů, se hra dočkala již dvakrát odkladu. Ale jako důkaz, že se na hře neustále tvrdě pracuje, vydali tvůrci nedávno demo, které je dostupné na PC a volně ke stažení na oficiálních stránkách hry.

Přečti si  Bethesda Game Studios pracuje na nové neohlášené hře

Nyní se vývojáři chystají 21. listopadu spustit crowdfundingovou kampaň na Kickstarteru, která má podpořit financování jejich hry, která pokud vše dopadne dle jejich představ zamíří také na konzole. Vývojáři věří v úspěch kampaně, protože SK8 komunita je velmi široká a hlavně soudržná a jistě titul ráda podpoří.

Podívejte se na video, které spuštění kampaně teasuje, třeba vás osloví a rozhodnete se projekt podpořit.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno