Podle nedávných úniků se společnost Sony chystá odhalit nové herní headsety a monitory, čímž zahájí svou novou značku INZONE.

Jak tvrdily nedávné úniky, Sony plánuje brzy odhalit nové herní hardwarové příslušenství. Společnost to nedávno potvrdila na Twitteru a stanovila čas a datum odhalení, tedy úterý 28. června ve 23:00 hod. 

Co konkrétně můžeme očekávat? Insider Tom Henderson ve zprávě z počátku tohoto týdne tvrdil, že společnost odhalí nová herní sluchátka a monitory, všechny jsou součástí nové značky s názvem „INZONE“. Podle Hendersona mají být odhaleny dva nové monitory a tři nové headsety. Ačkoli to Sony oficiálně nepotvrdilo, svůj výše zmíněný příspěvek na Twitteru doprovázelo sloganem „Najděte svou novou ZONE“, což je, upřímně řečeno, stejně dobré jako kdyby byl únik potvrzen.

Přečti si  Sony uvádí na trh řadu PC periferií INZONE, představuje herní monitory a headsety

Nedávno Henderson také tvrdil, že Sony pracuje na novém „Pro“ ovladači pro PS5, ale nebyl si jistý, kdy bude představen. V nedávném tweetu uvedl, že podle jeho zdrojů to nebude příští týden, kdy dojde na odhalení příslušenství INZONE.

Jakmile budeme mít další informace, budeme vás o tom informovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno