Vypadá to, že společnost Sony vytáhla předčasně svůj pytel s dárky a poté, co nedávno rozdala mnohým uživatelům kredit k 10. výročí PS Plus, tak nyní se zdá, že uživatelé mohou najít ve svých oznámeních slevy na členství v PS Plus.

Podle zpráv společnost Sony v současné době rozdává slevy na členství v PS Plus na dobu tří nebo dvanácti měsíců. Zdá se, že společnost Sony bude tyto slevy zasílat až do 9. srpna 2020 na účty PlayStation prostřednictvím oznámení. Kromě toho (zatím) několik zpráv naznačuje, že slevy jsou distribuovány poměrně střídmě a pravděpodobně náhodně. Samotná zpráva by měla pocházet přímo z PlayStation.

Pokud ještě nemáte předplatné PS Plus, ale přemýšlíte o něm, byla by sleva ve vašem oznámení dobrým důvodem jak službu vyzkoušet. Je tedy dobré tu a tam mrknout do oznámení na PS4, zda nepatříte mezi vybrané šťastlivce.

Přečti si  Remnant: From the Ashes dostane aktualizaci pro PS5 a XSX / S 13. května

Pokud patříte mezi ty, kteří získali slevu na předplatné PS Plus, dejte nám vědět v komentáři.

11 KOMENTÁŘE

  1. Mozna je to jen muj dojem, ale prijde mi, ze Sony se na 10lete vyroci vuci hracum moc nevycajchnovalo. Tema zdarma, jedna ”hra” zdarma navic, kredit a nejaka sleva jen pro nekoho na me pusobi jako spatny vtip od takoveho giganta. Ale treba jeste s necim nastoupi :-).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno