Jistě řada z vás nemohla dospat a netrpělivé očekává vyhlášení soutěže o digitální kopii God of War.

Ani my vám nechceme čekání zbytečně prodlužovat a napínat vás a tak jsme ze správných odpovědí, kterých bylo celkem 83,3% vylosovali výherce, kterým se stal:

Ondřej Trefanec GRATULUJEME!

Výherci bude kód ke stažení hry odeslán emailem ihned po jeho obdržení od české pobočky PlayStationu, které tímto ještě jednou děkujeme a zcela jistě tak vytvořila i nemalý úsměv na tváři našemu výherci.

Všem ostatním znova děkujeme za účast v soutěži a máme pro vás informaci, že již brzy vyhlásíme další soutěž tentokrát s bojovou tématikou, ve hře totiž bude hned několik bojových her.


20. dubna oficiálně vychází exkluzivně na PlayStation 4 nové a velmi očekávané God of War, za kterým stojí studio Sony Santa Monica.

A Game Press společně s českou pobočkou PlayStationu, kterému tímto zároveň velice děkujeme, vám dává jedinečnou příležitost vyhrát digitální kopii God of War.

Pravidla soutěže:

Vyplň přiložený formulář, odpověz na několik jednoduchých otázek a to je vše. Rázem jsi ve slosování o digitální kopii God of War. Soutěž končí dnem vydání, tedy 20. dubna ve 23:59 hod.
Vylosovaný výherce získá promo kód ke stažení hry z PlayStation Store prostřednictvím emailu a to nejpozději do 27. dubna 2018.
Přejeme vám mnoho štěstí.
TIP: odpovědi na soutěžní otázky můžeš nalézt v naší recenzi.

Přečti si  Oznámení data vydání God of War Ragnarok se zjevně opozdilo

Soutěž ani výhru v soutěži není možné vymáhat soudní cestou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno