Marcus Sellars uvádí, že společnost Sony již údajně na začátku tohoto roku rozeslala herním vývojářům prototypy nové herní konzole PlayStation 5.

Sellars sice nemá pro svá tvrzení žádné důkazy a proto by jeho tvrzení mělo být stále považováno za pouhou spekulaci, ovšem mnoho z jeho dřívějších informací, se nakonec ukázalo jako pravdivé.

K jeho informaci přispívá také fakt, že CD Projekt Red uvedl, že Cyberpunk 2077 vyvíjí pro současnou i budoucí generaci konzolí, což naznačuje, že studio již má minimálně specifikace, ale spíše testovací prototyp PS5.  Jako další informacím o nové konzoli přispívá fakt, že samotné Sony si v nedávné době podalo patent na technologii zpětné kompatibility, která také vypadá, že je určena pro PS5.

Přečti si  Remnant: From the Ashes dostane aktualizaci pro PS5 a XSX / S 13. května

Pokud jsou již nyní konzole PS5 v rukou herních vývojářů je pravděpodobné, že k jejímu samotnému odhalení dojde nejpozději v roce 2019.

Některé spekulace dokonce již hovoří o ceně, která by neměla přesáhnout 500 dolarů tedy cca 12.000 CZK. Ovšem než se začnete radovat, je třeba mít stále na paměti, že samotné Sony nic z toho oficiálně nepotvrdilo.

Stále však máme před sebou E3, na které se mlže stát cokoliv.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno