Sony možná uvažuje o vytvoření vlastního launcheru pro PC.

Datamineři se stále noří do souborů nejnovějších her, aby zjistili, s čím novým by vývojáři mohli v budoucnu přijít. Nejnovější zjištění z PC verze Marvel’s Spider-Man Remastered, který vyšel minulý týden ukazují, že soubory obsahují kód  který by mohl souviset s novým launcherem PlayStation PC.

Podle VGC nalezený kód určitě vypadá podobně jako launcher od Rockstaru, Blizzardu nebo Ubisoftu. Existují také soubory, které naznačují, že tento launcher bude mít integraci PSN se svými hrami. V současné době žádná z PC verzí Sony nemá žádnou integraci PlayStation Network, ale to by se mohlo v blízké budoucnosti změnit.

Několik souborů v Spider-Man zaznamenalo „PSNAccountLinked“ a „PSNLinkingEntitlements“, což naznačuje, že hráči obdrží nějaký druh bonusu ve hře za propojení svých PC a PSN účtů. V jednom souboru bylo dokonce uvedeno „LevelCapExtras“, což by hráčům, kteří odkazují, mohlo nabídnout další úrovně.

Přečti si  Film Ghost of Tsushima „překoná to, co hra dokázala se svými vizuálními prvky“

Právě teď se hry pro jednoho hráče, jako je God of War, Spider-Man nebo Days Gone, hrají jako každá jiná hra. Oficiální stránka PlayStation poznamenává, že hry „aktuálně“ nevyžadují účet PSN, ale vzhledem k tomu, jak EA, Microsoft a další vyžadují své vlastní registrace, není těžké si představit, že Sony bude v budoucnu vyžadovat totéž.

Další objevy dataminerů přišli s odhalením, že Spider-Man Remastered obsahuje soubory odkazující na kooperaci. Nalezeny byly části kódu uvádějící: Hráče 1, Hráče 2, Červený tým, Modrý tým, Postavu 1 a Postavu 2. Zda šlo o zrušený kooperační režim, nebo jen pozůstatek nějakého nedokončeného kódu v tuto chvíli není jasné.

Spider-Man Remastered je nyní k dispozici pro PS5 a PC. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno