Herní doba je pro mnoho hráčů důležitým aspektem a bývá i jedním z rozhodujících faktorů při rozhodování, zda hru koupit, počkat na slevu nebo si nechat zajít chuť. Proto není divu, že se hráčská komunita bádá potom, na jak dlouho jim vystačí Spiderman. K této otázce se vyjádřil James Stevenson, Community Directov v Insomniac Games.

Podle Jamesova vyjádření by měla příběhová kampaň zabrat hráčům 20 hodin. Odhad je založen na hrací době, které dosáhli vývojáři při testování na střední obtížnost. Pokud by ovšem chtěli hráči vysbírat všechny sběratelské předměty a splnit všechny vedlejší mise, zabere jim hra mnohem déle.

Nám se již podařilo hru pokořit a herní dobu 20 hodin můžeme potvrdit. Co se týče sbírání a menších misí, jsme přibližně ve čtvrtině. Herní dobu 100% průchodu tak odhadujeme na slušných 30 hodin.

Přečti si  Biomutant v nejnovějším traileru vzdává poctu Star Wars

Spiderman vychází 7. září pro PlayStation 4.

2 KOMENTÁŘE

  1. Asi sem narocnej ale me 30H na 100% prijde jako podprumner…. Nemuzu si pomoct ale i falloutu 4 nebo mass efectu sem stravil cca 70-80 hodin a to mi pride jako takovej prumner aby mi hra neprisla kratka…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno