Splatoon 3 oznámeno pro rok 2022
Domů » Nintendo » Splatoon 3 oznámeno pro rok 2022

Splatoon 3 oznámeno pro rok 2022

18.2.2021
Publikoval:

Během včerejší prezentace Nintendo Direct bylo učiněno jedno překvapivé oznámení o třetím pokračování série Splatoon.

Zatímco Nintendo je domovem spousty ikonických IP, tak se společnost rozhodla v roce 2015 rozšířit svou knihovnu a další franšízu s názvem Splatoon. Tato rodinná střílečka z pohledu třetí osoby zaujala zcela novým pojetím žánru, kdy hráči převzali kontrolu nad humanoidními chobotnicemi a bojovali o to, kdo dokáže pokrýt více plochy barvou svého týmu. Kromě toho, že byla hitem jako multiplayerovka, byl Splatoon oceněn za kreativní kampaň pro jednoho hráče, přestože byla poměrně krátká.

Nyní jsme se dozvěděli, že se můžeme těšit na již třetí pokračování této zábavné multiplayerové hry, které vyjde v průběhu roku 2022. Soudě podle záběrů ze Splatoon 3 ukázaných na včerejším Nintendo Direct se však zdá, že hra zaujímá nový přístup k  formuli Splatoon.

Zdá se, že první polovina traileru, na který se můžete podívat výše, předvádí celý úvod do hry, ukazuje Inklinga , který si vybere svůj vzhled, a poté se pustí do toho, co vypadá jako  nový hub Splatoon 3. Trailer samozřejmě předvádí bojový režim pro více hráčů. Zajímavé je, že se zdá, že hráči vstoupí na scénu novým způsobem, budou se objevovat na plovoucích kostkách a poté se pomocí gyroskopu pustí do barvení ploch.

Přečtěte si  Hogwarts Legacy má umožnit v editoru postav vytvářet Transgender postavy

Trailer také ukazuje, že Splatoon 3 nabídne i luk a šíp, což je něco, po čem hráči dlouho toužili. Mimo to mohou fanoušci vidět i nové verze zbraní Shooter, Blaster, Charger a dalších.

I když je vydání nadcházející hry v sérii ještě poměrně daleko, Shinya Takahashi z Nintendo vyzval fanoušky, aby zůstali naladěni na další informace, které budou v budoucnu přicházet.

Splatoon 3 má vyjít v roce 2022 výhradně pro Nintendo Switch.

Zdroj :
Nintendo Direct

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Capcom vydal nový trailer pro Monster Hunter Rise

Trailer představuje nová, ale i oblíbená monstra, dvě nová místa...