Fanoušci série Splinter Cell stále trpělivě čekají na návrat své oblíbené stealth série, o které se v posledních letech neustále hovoří.

Nejvíce vzrušeni mohli být fanoušci před E3 2018, kdy se objevila zpráva, že by nový Splinter Cell mohl být odhalen na konferenci Ubisoftu. Nedávno také Jade Raymond prozradila, že v době, kdy pracovala pro Ubisoft vznikaly plány na další pokračování této stealth série.

Nyní tu máme další náznak toho, že by francouzský vývojář a vydavatel mohl brzy přijít s oznámením o vzniku nového dobrodružství Sama Fishera. Informace pochází od Luca Warda, italského herce, který ve svém rodném jazyku ztvárnil roli Sama Fishera. Na své oficiální Facebookové stránce totiž zveřejnil svou fotografii se třemi velmi známými zelenými tečkami, které představují logo Splinter CellWard si tuto fotografii nastavil jako úvodní, takže při návštěvě jeho profilu ji nemůže nikdo přehlédnout.

Přečti si  Days Gone nebude na PC podporovat DLSS ani Ray Tracing

Zatímco Ward výslovně neuvedl, že by nová hra byla ve vývoji, nebo že opětovně propůjčil svůj hlas hlavnímu hrdinovi, existuje spousta dalších spekulací a vodítek, které vznik hry naznačují. Například jeden z vedoucích vývojářů Ubisoftu, Serge Hascoet řekl, že vytvoření nové hry Splinter Cell je jen otázkou zdrojů.

Doufejme tedy, že společnost Ubisoft tyto zdroje pro vývoj nového dílu v sérii Splinter Cell uvolnila a my se tak brzy dočkáme návratu jednoho z nejoblíbenějších agentů.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno