Ubisoft chce „zachovat ducha a témata původní hry při zkoumání našich postav a světa, aby byly autentičtější a uvěřitelnější“.

V prosinci 2021 Ubisoft oznámil, že se oficiálně vyvíjí remake hry Splinter Cell. Hra bude postavena Ubisoftem Toronto od základů s pomocí Snowdrop Engine, bude mít „vizuál a hratelnost nové generace“, přičemž si zachová „ducha“ předchozích her. Bude mít také aktualizovaný skript podle nedávného seznamu Scriptwriter.

Studio poznamenalo: “Pomocí první hry Splinter Cell jako našeho základu přepisujeme a aktualizujeme příběh pro moderní publikum.” Chce „zachovat ducha a témata původní hry při zkoumání našich postav a světa, aby byly autentičtější a uvěřitelnější“. Cílem je vytvořit „soudržný a působivý vypravěčský zážitek“, který osloví „nové publikum fanoušků Splinter Cell “.

Některé aspekty této práce zahrnují dialog pro VO ve hře a filmové scény, skriptované a systémové dialogy, jako je konverzace NPC, vývoj oblouků postav a tak dále. Scénář bude také „Revidovat a upravovat dialogy na základě zpětné vazby od režiséra/vedoucího, aby byla zajištěna kvalita a konzistentnost.“

Přečti si  Nejlepší M4 loadout pro betu Modern Warfare 2

Aktualizace a přepisy jako takové by mohly zajistit lepší tok dialogu a zároveň být realističtější a relevantnější pro moderní dobu. Čas nakonec ukáže, zda se nějaké příběhové beaty změní nebo přímo odstraní, ale na remaku by to nebylo to nejpodivnější, jak je vidět například u remaků Resident Evil 2 a 3.

Remake Splinter Cell je od loňského roku v „nejranějších fázích vývoje“, takže může chvíli trvat, než bude něco odhaleno. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno