Brzy to budou tři roky, co Bethesda odhalila  Starfield, jejich nadcházející sci-fi RPG a první nové duševní vlastnictví Bethesda Game Studios po dlouhé době.

Mnoho lidí však hádalo (a doufalo), že se to brzy změní, a zprávy a pověsti jistě naznačují, že by se Starfield mohl spustit ještě letos. Mnoho lidí však tvrdí, že hra vyjde buď na konci tohoto roku, nebo hned z kraje roku nadcházejícího. 

Zasvěcenec Xbox Shpeshal_Ed často prohlašoval, že věří, že  Starfield by mohl být vydán letos. A nedávno, během epizody podcastu Xbox Era, to rozvedl. Vysvětlil, že jedním z důvodů, proč se tak domnívá, je, že společnost Microsoft zakoupila reklamní prostor pro Starfield na rok 2021. Nákup reklamního prostoru pro hru bez data vydání uprostřed pandemie může naznačovat, že Microsoft je docela přesvědčen, že hra je blíže k vydání, než mnozí očekávají.

Samozřejmě se jedná o neověřené informace, takže to zatím berte s rezervou, ale zdá se, že to odpovídá dalším zprávám podobné povahy. Nedávno jsme také slyšeli, že Starfield by se mohl ukázat na E3 příští měsíc, a pokud se tak stane, a pokud je skutečně vázán na pozdní vydání v tomto roce, jak uvádějí některé zprávy, vysvětlovalo by to, proč Microsoft zdánlivě koupil prostor na reklamu této hry.

Starfield je nyní ve vývoji pro PC a XSX/S.

Přečti si  Indiana Jones od MachineGames je ve velmi, velmi rané fázi vývoje, tvrdí Bethesda

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno