Navzdory odstranění z obchodu PlayStation Store není jasné, jak si mohou zákazníci zajistit vrácení peněz za Cyberpunk 2077.

PlayStation odstranil Cyberpunk 2077 z obchodu PlayStation a majitelům nabídne plné vrácení peněz. Toto následuje po několika zprávách, že výkon hry na konzolých poslední generace, včetně Sony PS4, je daleko pod standardem.

Spuštění  Cyberpunk 2077, nejnovějšího titulu od CD Projekt Red, bylo plné problémů. Od svého vydání byla hra plná chyb a závad, včetně tvrdých pádů jak na aktuálních konzolách, tak na konzolách poslední generace.

CD Projekt Red se omluvil za výkon této hry a řekl: „Měli jsme věnovat větší pozornost tomu, aby se hra lépe hrála na PlayStation 4 a Xbox One.“ CD Projekt Red dále uvedl, že pokud by hráči nebyli spokojeni se stavem hry, měli by požadovat vrácení peněz.

Pro hráče, kteří se pokoušejí vrátit Cyberpunk 2077 , však byla zkušenost méně než ideální. Několik uživatelů na všech konzolích PlayStation a Xbox narazilo na potíže nebo jim bylo zamítnuto vrácení peněz za hru. Uživatelům PlayStation bylo běžně zamítnuto vrácení peněz, pokud si hru zakoupili a stáhli prostřednictvím obchodu PlayStation Store.

CD Projekt Red také vytvořil e-mail speciálně pro pomoc zákazníkům, kteří nemohli vrátit Cyberpunk 2077 . Ani to nevyšlo. Zákazníci, kteří poslali e-mail společnosti CD Projekt Red, začali dostávat odpovědi, které jim říkaly, aby od Sony nepožadovaly vrácení peněz. Místo toho jim bylo řečeno, aby prostě počkali bez dalších pokynů.

I když byl web nastaven pro iniciaci vrácení peněz za Cyberpunk 2077 , uživatelé stále narážejí na potíže. Zákazníci jsou přesměrováni na stránku, která uvádí, že společnost Sony Interactive Entertainment musí nejprve ověřit, že ti, kteří požadují vrácení peněz, zakoupili hru z obchodu PlayStation Store. Zdá se však, že na tom moc nezáleží. Prohlášení dále uvádí, že „dokončení vrácení peněz se může lišit v závislosti na vaší platební metodě a finanční instituci.“

Jeden uživatel na Twitteru, @ASnarkyCatLady, zjistil, že stránka nenabízí žádný způsob, jak iniciovat vrácení peněz. Poté jim byl zaslán DM z účtu Sony AskPlayStation. Uživatel objasnil , že DM je nasměroval na chatbota, který také odmítl poskytnout náhradu za  Cyberpunk 2077.

Není jasné, kdy se  Cyberpunk 2077  vrátí do obchodu PlayStation. PlayStation a Sony Interactive Entertainment rovněž nevysvětlily, jak bude proces vrácení peněz za hru pokračovat.

Cyberpunk 2077 je nyní k dispozici na PC, (PS4, PS5) Xbox One a XSX/S.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno